Navigatie

PIJNSTILLERS

per pagina
  • géén afbeelding beschikbaar

    Paracetamol Tablets 500 mg. 100 st.

    ter bestrijding van hoofdpijn, kiespijn, spierpijn en pijn bij griep, koorts en verkoudheid. Nederlandse gebruiksaanwijzing ingesloten. 100 Stuks verpakt in afsluitbare container.

    € 5,36
  • Finimal Tabletten 500 mg. 20 st.
    Finimal Tabletten 500 mg. 20 st.

    Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

    € 2,79
  • Imodium 2 mg. Capsules 10 st.
    Imodium 2 mg. Capsules 10 st.

    Een diarree remmer.

    € 4,58
  • Norit Tabletten 125 mg. 180 st.
    Norit Tabletten 125 mg. 180 st.

    Norit wordt gebruikt ter aanvulling van dieetmaatregelen bij reizigers diarree. De werkzame stof geactiveerde kool kan door haar grote inwendige oppervlak in het maagdarmkanaal aanwezige schadelijke of ongewenste stoffen…

    € 10,16
  • Rennie Kauwtabletten 48 st.
    Rennie Kauwtabletten 48 st.

    Bij brandend maagzuur en zure oprispingen.
    Bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Bij een zweer aan de maag of twaalfvingerige darm.

    € 4,96
  • Jungle Formula Body Spray (anti malaria) 75 ml.
    Jungle Formula Body Spray (anti malaria) 75 ml.

    Jungle Formula Home & Abroad Pomp Spray weert daadwerkelijk muggen, muggen en andere stekende insecten.

    € 15,02
  • Mosiguard Insect Repellent Roll-On 60 ml.
    Mosiguard Insect Repellent Roll-On 60 ml.

    Krachtige, natuurlijke muggenspray aanbevolen voor volwassenen en kinderen vanaf 3 maanden.

    € 9,58
  • Advil Liquid Caps 400 mg. 20 st.
    Advil Liquid Caps 400 mg. 20 st.

    een snelle en krachtige oplossing bij stevige pijn.

    Snel: Advil Liquid-Caps 400 werkt snel doordat de werkstof vloeibaar is verpakt in een gel-capsule, die snel oplost in de maag. Bovendien zal de vloeibare werkstof snel de maag…

    € 6,94
  • Advil Liquid Caps 400 mg. 20 st. 6 st. (6,82 per stuk)
    Advil Liquid Caps 400 mg. 20 st. 6 st. (6,82 per stuk)

    een snelle en krachtige oplossing bij stevige pijn.

    Snel: Advil Liquid-Caps 400 werkt snel doordat de werkstof vloeibaar is verpakt in een gel-capsule, die snel oplost in de maag. Bovendien zal de vloeibare werkstof snel de maag…

    € 40,92
  • Ibuprofen Tabletten 200 mg. Suikervrij 20 st.
    Ibuprofen Tabletten 200 mg. Suikervrij 20 st.

    Pijnstiller bij koorts, griep en pijn

    € 1,31
  • Kinderparacetamol 100 mg. met Vruchtensmaak 10 st.
    Kinderparacetamol 100 mg. met Vruchtensmaak 10 st.

    Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor…

    € 1,14
  • Panadol Plus Tabletten Glad 24 st.
    Panadol Plus Tabletten Glad 24 st.

    Werkzame stof
    De werkzame stoffen in Panadol Plus® Gladde Tablet zijn paracetamol 500 mg en coffeïne 50 mg.

    Toepassing
    Paracetamol wordt gebruikt bij:
    - koorts en pijn bij griep en verkoudheid
    - koorts en pijn na vaccinatie
    -…

    € 2,76
per pagina

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.

Gastenboek

  • 09-03-2018 - top bedrijf ,al meer dan 25 jaar klant ,wanneer het...  lees meer
  • 10-08-2017 - Nu 5 jaar bestellen we bij medisportfoxx. Tot nu erg...  lees meer
  • 15-11-2016 - Altijd vlotte levering. lees meer
Plaats een bericht

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2010 - 2018 MediSport-Foxx | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Accepteren Meer informatie